O nas

Jesteśmy młodym zespołem, stawiającym na bezkompromisowe projektowanie i tworzenie maszyn dla Państwa. Naszym priorytetem jest doskonały kontakt z klientem nie tylko podczas zakupu ale również podczas serwisów maszyn oraz jakichkolwiek problemów. Szybki serwis na terenie całego kraju pozwoli uniknąć przestojów maszyn przy Państwa zleceniach. Dlatego też, nasze maszyny dostarczamy do klientów osobiście, razem ze szkoleniem operatorów oraz serwisantów w Państwa firmach, wszystko po to aby w dalszym ciągu cieszyć się dobrą opinią na rynku.

Wytwarzanie maszyn opieramy na innowacyjnych laserowych wypalarkach blach 2D oraz rur i profili 3D. Zawansowane maszyny w raz z doświadczoną kadrą inżynierską pozwalają na bezbłędne wykonywania produktów dla Państwa.

Korzystając z naszych usług, wdrażasz innowacyjne technologie do swojej firmy. To najlepszy sposób na krok do przodu.

Przeprowadzamy pokaz naszych maszyn w Państwa terenie, darmowe zaprezentowanie naszej maszyny pozwala nam pokazać jej największe zalety.

Niekończące się zapotrzebowanie na drogi szybkiego ruchu powodują coraz większy popyt na obsługę pasów zielenie w ich pobliżu.

Jesteśmy zdania, że prędzej czy później maszyny muszą zastąpić pracę fizyczną człowieka. Wzrost płac oraz małe chęci do pracy fizycznej, powodują trudne sytuacje w firmach. Wdrażając nasz produkt do firmy możesz wykonywać dużo większe zlecenia w tym samym czasie bez poszerzania kadr, a co za tym idzie – mniejszymi kosztami. Nasze produkty ograniczą prace ludzi na niebezpiecznych skarpach oraz w niesprzyjającym terenie, dzięki czemu ograniczysz wypadki, zwolnienia, nieterminowość wykonywania prac oraz nieopłacalność zleceń. Lekkie maszyny od WideTech zostały wyposażone w niskoemisyjne silniki benzynowe, dzięki którym ograniczysz pracę dużych ciągników rolniczych – zajmujących pasy drogowe podczas pracy. Ty zajmij się biurokracją, a nasza maszyna wykona najcięższą pracę w każdych warunkach!

Zapraszamy do współpracy!